افسردگی علل مختلفی دارد ولی یکی از راههای درمان آن تغذیه می باشد با تغییراتی در رژیم غذایی می توان پیدایش افسردگی را تا میزان بسیار قابل توجهی کاهش داد

افسردگی یکی از علل اصلی ناتوانی در بیشتر کشورها محسوب می شود. حضور شخص افسرده در خانواده می تواند سبب بیماریها ی روحی روانی در آن جمع شود.

بیشتر افراد بین سنین ۱۵ الی ۴۴ به علل مختلف و بسیاری از عوامل ناشناخته دچار این بیماری می شوند. داروهای ضد افسردگی نیز تنها ۱۰ درصد از این بیماران را می تواند درمان کند.

داروهای ضد افسردگی

bigstock

داروهای ضد افسردگی تا زمانی که مصرف می شوند قادر به کمک برخی از این دسته بیماران می باشند. اثرات این داروها درست با قطع مصرف دارو از بین می رود.

به غیر از همه اینها عوارض جانبی خطرناکی از مصرف این داروها کشف شده است.بنابراین می توان گفت که داروهای ضد افسردگی راهکار مناسبی جهت درمان افسردگی نیستند.

اندروید 10 یا اندروید کیو Q با 15 قابلیت اصلی را بشناسید

با 9 تیپ شخصیتی مختلف انسان ها آشنا شوید

بعد از طلاق چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

افسردگی ,ضد ,مصرف ,داروهای ,درمان ,علل ,ضد افسردگی ,داروهای ضد ,می توان ,می تواند ,از این

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ خبری آذرپست کاغذ مچاله های فراری دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم نوشته های یک پسر تنها قرارگاه فرهنگی انتظار امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف انجمن علمی دانشجویی نانو دانشگاه صنعتی ارومیه هیتر کارگاهی، جت هیتر ، هیتر صنعتی ، هیتر گلخانه ، هیتر مرغداری ، هیتر گرم خانه Modern Cpp وکیل اجتماعی vapormocom